PL | EN | RU

27 lat na rynku

Historia

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od 26 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej. Firmę naszą cechuje szeroki wachlarz asortymentu, jego różnorodność, atrakcyjność wzornictwa, duża dynamika we wprowadzaniu nowości na rynek. Młody dynamiczny, kreatywny i otwarty na współpracę zespół stwarza optymalne rozwiązania dla naszych klientów i dba o ich pełną satysfakcję i zadowolenie. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do obsługi swoich odbiorców, posiadamy duże profesjonalne zaplecze logistyczno-transportowe i magazynowe pozwalające na sprawną realizację zamówień naszych klientów. Nowoczesny dział handlowy dostosowuje się do oczekiwań i potrzeb rynku.

Do dyspozycji kontrahentów firmy przygotowaliśmy salę ekspozycyjną, na której można zapoznać się z artykułami oferowanymi na rynek, a także obejrzeć nowości wprowadzane do sprzedaży. Jest to doskonała forma zapoznania się z ofertą Candellux Lighting Sp. z o.o.. Dodatkowo wydawane co roku profesjonalnie katalogi w doskonały sposób pomagają zaznajomić się z produktami i ułatwiają pracę dystrybutorom i sprzedawcom.

Firmę tworzy młody, ambitny i zaangażowany w swoją pracę zespół pracowników gotowych na nowe wyzwania i oddanych swojej pracy. Dzięki temu Candellux Lighting Sp. z o.o. może sprostać oczekiwaniom rynku i zapewnić zadowolenie odbiorców.

Obecnie marką Candellux Lighting Sp. z o.o. firmowanych jest ponad 1000 wzorów.

W ofercie znajdują się: